Yhteystiedot Wilman pääkäyttäjä, kuraattorit, etsivät

Kouluhallinto-ohjelman (Wilma, Primus, Kurre) pääkäyttäjä
Peruskoulut
Elisa Nissinen p. 040 860 8676
elisa.nissinen@kuusamo.fi
 

 

- Wilma-tunnuksia koskevissa asioissa ottakaa ensisijaisesti yhteyttä lapsenne oman koulun koulusihteeriin.

Lukion pääkäyttäjä
Virpi Perttula 040 860 8710
virpi.perttula@kuusamo.fi

Kuraattorit
Olli Savolainen puhelin 040 860 8675, sähköposti:  olli.savolainen@kuusamo.fi

- Nilon koulu
- Nilonkankaan koulu
- Nilon aluekoulut
- Tolpanniemen koulu

Jaana Säkkinen puhelin 040 860 8755, sähköposti:  jaana.sakkinen@kuusamo.fi

-  Lukio, KAO

Kati Tuukkanen p. 040 663 9913,  sähköposti:  kati.tuukkanen@kuusamo.fi  (Kati aloittaa kuraattorina 20.1.2020)

- Rukan koulu, Käylän koulu, Määttälän koulu, Nissinvaaran koulu
- Torangin koulu
- Kirkkokedon koulu

Etsivät
Topi Kemppainen puhelin 040 860 8055, sähköposti topi.kemppainen@kuusamo.fi
Tuomas Runnakko puhelin 040 860 8753, sähköposti tuomas.runnakko@kuusamo.fi